düşün ki o bunu okuyor

stardust
bazen diyorum ki ''kaç günlük dünya değer mi?'' bazen de öyle bir şeyler oluyor ki ''tut kendini bitirme benliğini'' diyorum. hangisini benim hangisi gerçeğim hangisi sensin bilmiyorum. bilemiyorum. hiç bilemiyorum.
2
greek god pan
Tanım: Sözlük yazarlarının dizginleyemediği duygularını karşı cinsten bir bireye aktarma isteği sonucunda ortaya çıkardıkları edebi eserlerdir.
Edit: kendi cinsiyetinden olması da mümkündür.
Romantik faşist 😎
Seni sevdiğim, senin gibi birine inandığım ve güvendiğim için kendimden çok utanıyorum. Sen çok ağır küfürleri de hak ediyorsun ama senin için terbiyemi bozamam. Sen ona bile değmezsin.
anneboleyn
Narsist şerefsiz, hoşuna gitti mi beni araştırıp hoşlanıp hoşlanmadığım şeyleri öğrenip de bana taktiksel bir biçimde yaklaşmak? Aklımı çelmek hoşuna gitti mi? Sonra da bir kağıt parçasıymışım bir nesneymişim gibi buruşturup, parçalayıp kenara fırlatmak, çok büyük bir şey başardın değil mi? Psikolojim, ruhum böyle çalkantıdayken ve bunu gayet iyi bilirken sırf can sıkıntından sırf asıl hasta olan senin narsistliğin yüzünden hayatımı daha da çekilmez kıldığına değdi mi? Evet narsist şerefsiz yıldızları izlemeyi çok severim bunu da laik sözlükten okudun zaten. Ama bir şeyi okumayı unutmuşsun senin gibi aşağılık heriflere de alışkınım da hala temiz kalbim iğrençliğinizi kaldırmıyor.

Neyse ki o bunu okumuyor. Çünkü işi bitti. Narsistler için her şey karşıdakinin samimi hislerini kazanana kadardır. Aşağılık herif.
Çalıkuşu ❤
Karşı tarafın anonim olması daha makbul sözlük yazarlığınızı bilmesi olasılığıyla yazılmış yazıların derlendiği başlık. Aklıma yazacak bir şey gelmiyor çünkü kimse yazarlığımı bilmiyor. İyi günler.
kendine muhalif
Allah bu dünyada benim başıma bir bela vermişse bu ailede dünyaya gelmiş olmakla vermiştir. Senin kızın olmakla vermiştir. Bütün hayatımı s......p attın. Senin sorumsuzlukların, yuzsuzluklerin, hayvanliklarinla geçti bütün ömrüm. Allah'ın belası pislik şey... Seninle aynı evde yaşamaya bile tahmulum yok. Elimden gelse seni bir kaşık suda bogarim. O kadar tiksindirici bir insansın ki... Sırf varlığın bile bir zarar.


Senin yüzünden tüm erkeklerden tiksiniyorum. Sigara kokusundan nefret ediyorum. Senin yüzünden bulunduğum ortamlarda çok başarılı bir insan olduğum halde kendime gram değer vermiyorum. Senin yüzünden kendimi kendi gözümde ne kadar assagalayabilecek, ne kadar onemsizlestirebileceksem o kadar onemsizlestiriyorum! Ne kadar donanımlı hale gelirsem geleyim benim için bir şey ifade etmiyor. Bir hiçten ibaret olarak kalıyorum.


Senin yüzünden hep ezik ve gariban kaldım. Dereceyle kapattigim şeylerde bile kendimi o dereceye layik görmedim. Kendi standartlarinin üstünde bir ayakkabi, bir kıyafet alsam, senin neyine diye kendimi assagiladim. Birey olamadım...

Yukseldigim yukseldigim ve yukseldigim halde asla kendimi kıymetli sayamadim. Önemli biri olduguma ikna edemedim. Kıyafetin kötüsünü, ayakkabının kalitesizini, başarısızlığı kendime hak reva gördüm. Güzel olan şeylerin bana layık olmadığını düşündüm.


Senin yüzünden sabahtan akşama değin aç kaldigim halde 3 liralık bir tostu yerken bile, ya bir daha bunu alamayacağım zamanlar gelirse diye, 100 defa düşünüp de öyle aldım!

Senin yüzünden kendimi değersiz, kıymetsiz, assagilik bir varlık olarak algıladım. Birey olamadim. Kendimi tamamlayamadim. Ve yine senin yuzunden geriye kalan hayatımda psikolog psikolog dolaşmak zorunda kalacağım.


Senin yüzünden kendimi en hakir muamelelere layık gördüm! Birisi beni yolda durdurup bagirsa, hatta bir tokat atsa sırf kabahatsiz bile olsam " acaba nerde kabahatliyim" diye düşünecek bir birey oldum.


Senin yüzünden , içli, içine kapanık, ağır melankolik ve hatta travmatik bir çocukluk geçirdim. Beni koskoca bir insan olmak zorunda bıraktın.

Allah belanı versin!
harmonia🛡️
Sırf birinin yüzü gülsün diye en sevdiklerinle en büyüğünden kavgaya tutuştuğun günün akşamında bazı gerçekleri üç beş cümle ile çok net görebiliyormuş insan...

Bazı insanlar için kelimeler her zaman benim için ifade ettikleri mânâlara gelmiyormuş. Bazı sözler bazen sadece sözmüş...

Söylenecek çok şey var lâkin koca bir hiçmişim ve hiçliğime yakışanı yapmam gerekiyormuş...